Zabezpečení garáže nebo chaty GSM alarmem

Zabezpečení chaty

Jste majitelem chaty, chalupy nebo garáže a máte obavy z nezvané návštěvy? Právě pro vás máme ideální řešení kterým je GSM alarm. Pokud dojde k nežádoucímu narušení objektu, tak je vyhlášen poplach a alarm okamžitě odešle na váš mobil informaci o poplachu. Zabezpečení může současně aktivovat sirénu a v případě napojení na PCO iniciovat výjezd bezpečnostní agentury.

Levné GSM alarmy

Nejjednodušší volbou je GSM alarm, který vyniká snadnou obsluhou a jednoduchou instalací. Zároveň se jedná o plnohodnotné zabezpečení, které je vybaveno záložním zdrojem, který udrží váš GSM alarm v plné funkčnosti i v případě výpadku napájení. O rozpoznání nežádoucího vstupu se postará snímač otevření dveří a digitální detektor pohybu. Alarm se ovládá zdarma mobilním telefon a v případě poplachu je spuštěna siréna a odeslána SMS na váš mobil. Toto levné zabezpečení zajistí plnou ochranu vaší chaty nebo garáže.

Sada pro profesionální zabezpečení vaší garáže, chaty, chalupy obsahuje:

- Ústřednu systému s GSM komunikátorem
- Digitální detektor pohybu renomovaného výrobce DSC
- Magnetický snímač otevření dveří
- Výkonnou sirénu
- Kabeláž v délce 10m
- Možnost ovládání spotřebičů mobilním telefonem (například topení)
- V případě narušení objektu jste ihned informování na váš mobilní telefon
- Samoinstalační balíček určený pro snadnou montáž

Cena 5.990 Kč včetně DPH

Profesionální alarm na chatu nebo do garáže

Do objektu nainstalujeme standardní zabezpečovací systém jehož hlavní předností je možnost rozšiřování o další moduly nebo detektory. Úroveň zabezpečení je stejná jako nabízí levný GSM alarm, ale ovládání je možné navíc pomocí klávesnice, bezkontaktní karty nebo čipu a je možno připojit více detektorů s jednoznačnou identifikací. Zabezpečení tak může hlídat nejenom otevření dveří a pohyb osoby, ale také únik plynu, vnik požáru nebo zaplavení vodou. Alarm tak neplní pouze funkci zabezpečení před nevítaným hostem, ale navíc chrání váš majetek i před ostatními živly.

Pro další informace a nezávaznou kalkulaci zabezpečení nás neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky na čísle 511116666. V lokalitě Brno a okolí je možno domluvit schůzku přímo na místě a navrhnout alarm přesně dle vašich potřeb.